AstelpajuKodu arendusprojekt Tallinna külje all, Kiili alevikus

Rajame kokku neli modernset kahekordset kortermaja, mille igas majas on 8 korterit. Tegemist on peresõbraliku ja turvalise piirkonnaga, mis pakub täisväärtuslikku elukeskkonda ja on sobilik erinevas eluetapis peredele, noortele ja eakamatele.

Valikus erinevad siseviimistluspaketid

Esimesed liftiga korterelamud Jüris, Ehituse 7/2

Krundi keskel asub puhkeala koos mänguväljakuga. Kõigil korteritel klaasitud lodza või oma aed - lisavõmalusena saab osta ruumika panipaiga.

MÜÜDUD

Uute Kähriku tee 10 ja 12 paarismajade müük on alanud!

Paarismajadel on mõlemad majaosad üksteisest täielikult eraldatud (kokkupuutepinnaks on vaid panipaigad). Puudub ühine vahesein nagu tavalistel paarismajadel ning seetõttu on rohkem privaatsust.

MÜÜDUD

LOSSI 32, EKSKLUSIIVNE KORTERELAMU TARTU VANALINNAS

2016. aastal täielikult renoveeritud korterelamu otse Tartu vanalinnas, Toomemäe nõlval. Fassaadi taastamisel on arvesse võetud maja algupärast välimust. Funktsionaalse ruumlahendusga hoones põimuvad väljapeetud ja ajalooline algupära ja kaasaegne miljöö. Avarate ruumidega päikeseline elamu pakub uutele elanikele meeliülendavaid vaateid Tartu Raekojale ja Toomemäele. Siseviimistluse materjalide valikuga on loodud neutraalne ja rahulik foon, et iga pere saaks tuua sisse oma isikupära ja kujundada just talle sobiva miljööga kodu. Autodele on parkimiseks kohad maja sisehoovis olevas väravaga väliparklas.

MÜÜDUD

TAIME TN 36 UUED KORTERID

Taime 36 kortermaja asub logistiliselt äärmiselt heas asukohas, läheduses on kõik eluks vajalik.

MÜÜDUD

Hüatsindi tee 2 ja Nelgi põik 1

Nelgi tee 5-le kinnistule rajatakse arhitekt Triinu Nurmik’u projekteeritud kaks 2-korruselist korterelamut. Majade projekteerimisel oleme eesmärgiks võtnud ühtse arhitektuuriga elamugrupi rajamise.

MÜÜDUD

KAUPMEHE 15 RAADI-KRUUSAMÄE

2018 a. märtsis valmib Tartu linna piirist vaid ühe kilomeetri kaugusele, Raadi-Kruusamäe linnaossa uus kortermaja aadressiga Kaupmehe 15.

MÜÜDUD

METSAVAIMU RIDAELAMU

Metsavaimu Kodu asub hinnatud ja logistiliselt hästi läbimõeldud lahendustega asukohas, Nõmme ja Laagri piiril. Koht on valitud linna melust piisavalt kaugel, kuid samas mugavalt lähedal. Tallinna Kesklinnani on siit ca 15-20 minutit autosõitu.

MÜÜDUD